DentalMonitoring

Dental Monitoring jest rewolucyjną aplikacją, która umożliwia ortodoncie monitorowanie leczenia między wizytami w gabinecie.

Ciesz się prostotą zdalnego monitorowania! Aplikacja umożliwia nawiązywanie z Pacjentem regularnego wirtualnego kontaktu, aby sprawdzić, czy leczenie przebiega prawidłowo.

Dzięki aplikacji Pacjent otrzymuje własne zalecenia dotyczące leczenia i łatwo kontaktuje się z gabinetem za pośrednictwem DentalMonitoring, poprzez systemowe wiadomości w aplikacji.

Pacjent ma możliwość wizualizacji ewolucji swojego uśmiechu dzięki unikalnej technologii morfingu zdjęć. Dzięki temu Pacjent ma dodatkową motywację i może śledzić przebieg leczenia oraz widzieć na ekranie, jak uśmiech nabiera wymarzonego kształtu.

Poprzez aplikację DentalMonitoring, Pacjent może w razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań skontaktować się z ortodontą: Po prostu wysyła skan, a ortodonta będzie w stanie pokierować Pacjenta lub zarezerwować wizytę w razie potrzeby.

DentalMonitoring jest doskonałym uzupełnieniem dobrze zaplanowanego leczenia z wykorzystaniem niewidocznych nakładek ortodontycznych. Bardzo dobrze sprawdza się kiedy Pacjent nie ma czasu na częste wizyty w gabinecie lub mieszka w innym mieście czy kraju. Aplikacja wspiera ortodontę w prowadzeniu leczenia ortodontycznego Pacjenta.

wróć