Wideoporady Online

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, wychodząc naprzeciwko Waszym potrzebom wprowadzamy ginekologiczne wideoporady online.

Chcielibyśmy, abyście czuły się bezpiecznie, wiemy, że wyjście z domu w obecnej sytuacji jest dużym stresem. Dlatego też teraz nasi wybrani specjaliści udzielą Wam wszelkich niezbędnych wskazówek i pomocy.

Możesz wybrać jedną z dwóch opcji:

Wideoporada
Wizyta recepturowa
na podstawie rozmowy zostanie wystawiona/przedłużona recepta. Nasi lekarze wystawiają e-recepty, następnie Pacjentki otrzymują numer, który wraz z numerem PESEL pacjentki wystarcza by wykupić potrzebny lek w aptece.

UWAGA:
Zwolnienie lekarskie może zostać wystawione tylko po konsultacji lekarskiej (wideoporadzie).

 

W chwili obecnej usługa jest świadczona przez lekarzy:

 

Ile to kosztuje?

Koszt wideoporady: 100 zł

Koszt wizyty recepturowej: 50 zł

 

Jak umówić się na wizytę?

Zarezerwuj swoją wizytę telefonicznie:
535 888 886 / 41 366 00 69
Dokonaj płatności 24 h przed wizytą za pomocą odpowiednich linków poniżej. Jedynie dokonanie płatności we wskazanym terminie stanowi potwierdzenie rejestracji na wizytę i umożliwi jej przeprowadzenie.
Po prawidłowej weryfikacji płatności, na adres mailowy przekazany podczas rejestracji, zgodny z adresem na formularzu podanym podczas realizacji płatności, otrzymasz link do spotkania.

Przed umówioną wizytą prosimy o upewnienie się, że wykorzystywana infrastruktura i oprogramowanie umożliwiają przeprowadzanie wideokonferencji. W szczególności należy upewnić się, że zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki. Prosimy również o zadbanie o prawidłowe oświetlenie.